O nas

Kilka informacji o naszej firmie

O nas

RE-MI gadżety reklamowe

Kim jest RE-MI?

Jesteśmy firmą, która powstała w 2013r., po to, aby tworzyć ciekawe, kreatywne gadżety z nadrukami i haftami. Od wielu lat zajmujemy się produkcją odzieży i artykułów reklamowych z własnym logo czy dowolnym nadrukiem, który sobie wymarzysz. W naszym asortymencie znajdziesz koszulki, czapki, rękawiczki, szaliki, bluzy, kubki, saszetki i wiele innych. Współpracujemy z klubami sportowymi, agencjami eventowymi, agencjami pr, firmami z różnych branż, a także klientami indywidualnymi.

Dbamy o indywidualne podejście!

Pracujemy w kilkuosobowym składzie, którego poziom zaangażowania w każdy nowy projekt utrzymuje się na tym samym wysokim poziomie od pierwszego dnia współpracy. Nie jesteśmy korporacją czy dużym przedsiębiorstwem przemysłowym, dzięki czemu ilość nie jest dla nas najważniejsza. To wszystko sprawia, że każde zamówienie traktujemy indywidualnie i nie boimy się nawet najbardziej wymagających Klientów, ponieważ wiemy, że dokładne wysłuchanie potrzeb, gwarantuje sukces i zadowolenie obu stron. Mamy też spore zaplecze sprzętowe, a to sprawia, że nasze produkty są na naprawdę wysokim poziomie.

Dlaczego taki profil działalności?

Działalność rozpoczęliśmy ze względu na doświadczenie i umiejętności, które nabyliśmy przez lata pracy. Chcieliśmy stworzyć miejsce, które będzie pozwalało nam pokazać drzemiące w nas pokłady kreatywności, pasji i  graficznego zacięcia.  Marzyliśmy, aby w każdym stworzonym przez nas kubku czy szaliku Klienci widzieli przede wszystkim doskonałą jakość, ale nie musieli płacić za to ogromnej ceny. Udało nam się! Dobra cena idzie u nas w parze z dobrą jakością wykonania. Widzimy to w każdym uśmiechu, którym obdarzacie nas odbierając swoje zamówienia.

Jaka jest filozofia marki?

RE-MI to przede wszystkim duża precyzja i dbałość o detale. Chcemy, aby każdy kto trzyma w ręce nas gadżet czuł, że włożyliśmy w niego wszystkie nasze umiejętności, doświadczenie i zaangażowanie.  Obsługujemy różne firmy, które zwracają uwagę nawet na najmniejsze elementy. Nic w tym dziwnego, ponieważ gadżety są elementem kompletnej strategii marketingowej. Nie możemy pozwolić sobie na żadne niedociągnięcia, dlatego już na etapie tworzenia projektu uważnie słuchamy oczekiwań, a później przenosimy je na kubki, koszulki czy bluzy. Grunt to zrozumienie i to właśnie na nie stawiamy!

Współpraca z kibicami.

Rynek kibicowski jest duży, ale bardzo wymagający. Fani różnych klubów sportowych mają w swoich domach całe kolekcje gadżetów, takich jak szaliki, bluzy czy koszulki. Zamawiając u nas mają pewność, że dostaną produkty najlepszej jakości, które będą trwałe i wytrzymają wiele sezonów emocjonujących rozrywek! Jest to jeden z argumentów, którzy przemawia do osób składających zamówienia i skłania ich do częstych powrotów. Nie bez powodu zaufali nam tacy Klienci jak: Zagłębie Lubin, KS Miedź Legnica czy Arka Gdynia.

Przekonaj się jak wiele możemy dla Ciebie zrobić. Zaufaj nam, a z pewnością nie pożałujesz swojej decyzji. RE-MI to gwarancja 100% satysfakcji.

W ramch tej witryny stosujemy pliki cookies w celach statystycznych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, opuść witrynę.